Szanowni Pacjenci,

W związku z obecną sytuacją epidemiczną dotyczącą wirusa COVID-19, chcielibyśmy poinformować Państwa o zmianach w funkcjonowaniu naszego gabinetu.

Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 22 758 37 83. Podczas rozmowy i ustalenia terminu wizyty przeprowadzamy wywiad przesiewowy w kierunku infekcji COVID-19.

Prosimy o szczegółowe i zgodne z prawdą informowanie lekarza o swoim stanie zdrowia podczas rozmowy weryfikacyjnej, jak i na wizycie Na umówioną wizytę przychodzimy bez osób towarzyszących (wyjątek stanowią dzieci, którym towarzyszyć może jeden opiekun prawny). Na umówione wizyty prosimy zgłaszać się punktualnie.

Po dotarciu na miejsce, prosimy zadzwonić do gabinetu i poczekać na potwierdzenie gotowości do przyjęcia kolejnego Pacjenta, a do tego czasu prosimy pozostać przed wejściem do kliniki na świeżym powietrzu. Po wejściu do kliniki poprosimy o dezynfekcję rąk (zapewniamy środki do dezynfekcji), pisemne wypełnienie wywiadu epidemiologicznego,zgodnie ze stanem rzeczywistym oraz o dobrowolne poddanie się bezdotykowemu pomiarowi temperatury ciała.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń naszego personelu podczas wizyty w gabinecie. Toaleta dla Pacjentów jest dostępna tylko w sytuacjach nagłych. Po zakończonej wizycie Pacjent udaje się do recepcji i dokonuje płatności: preferujemy formę bezgotówkową (karta płatnicza lub BLIK).

Zespół CARIDENT Milanówek

X

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia Stomatologiczna

Gabinet stomatologiczny Carident oferuje także zabiegi z zakresu chirurgii stomatolocznej, czyli operacyjnego leczenia jamy ustnej. Naszych pacjentów otaczamy pełną opieką stomatologiczną bez odsyłania do kolejnych specjalistów. Wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Nasz gabinet jest przyjazny dla najmłodszych, a dentysta dla dzieci ma przygotowanych mnóstwo atrakcji, które pozwolą bezstresowo przetrwać wizytę na dentystycznym fotelu nawet w trakcie usuwania mlecznych zębów. Zdrowy uśmiech pacjentów jest naszym priorytetem.

 

Zabiegi chirurgiczne, które wykonywane są w naszym gabinecie to:

  • Ekstrakcje (usuwanie) zębów mlecznych i stałych,
  • Ekstrakcje pozostawionych korzeni zębów,
  • Resekcje wierzchołków korzeni,
  • Hemisekcja i radektomia,
  • Chirurgia periodontologiczna,
  • Podcinanie wędzidełek,
  • Usuwanie torbieli.

 Gabinet Carident
ul. Kościuszki 24B
05-822 Milanówek
+48 22 724 89 49
+48 22 758 37 83

Promocja Poleć Nas Znajomym

Gabinet monitorowany Informujemy, że gabinet stomatologiczny Carident jest monitorowany. Gabinet monitorowany