Szanowni Pacjenci,

W związku z obecną sytuacją epidemiczną dotyczącą wirusa COVID-19, chcielibyśmy poinformować Państwa o zmianach w funkcjonowaniu naszego gabinetu.

Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 22 758 37 83. Podczas rozmowy i ustalenia terminu wizyty przeprowadzamy wywiad przesiewowy w kierunku infekcji COVID-19.

Prosimy o szczegółowe i zgodne z prawdą informowanie lekarza o swoim stanie zdrowia podczas rozmowy weryfikacyjnej, jak i na wizycie Na umówioną wizytę przychodzimy bez osób towarzyszących (wyjątek stanowią dzieci, którym towarzyszyć może jeden opiekun prawny). Na umówione wizyty prosimy zgłaszać się punktualnie.

Po dotarciu na miejsce, prosimy zadzwonić do gabinetu i poczekać na potwierdzenie gotowości do przyjęcia kolejnego Pacjenta, a do tego czasu prosimy pozostać przed wejściem do kliniki na świeżym powietrzu. Po wejściu do kliniki poprosimy o dezynfekcję rąk (zapewniamy środki do dezynfekcji), pisemne wypełnienie wywiadu epidemiologicznego,zgodnie ze stanem rzeczywistym oraz o dobrowolne poddanie się bezdotykowemu pomiarowi temperatury ciała.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń naszego personelu podczas wizyty w gabinecie. Toaleta dla Pacjentów jest dostępna tylko w sytuacjach nagłych. Po zakończonej wizycie Pacjent udaje się do recepcji i dokonuje płatności: preferujemy formę bezgotówkową (karta płatnicza lub BLIK).

Zespół CARIDENT Milanówek

X

Radiowizjografia

Radiowizjografia

Aby zaoszczędzić Państwa czas i przyspieszyć leczenie zębów klinika Carident posiada sprzęt do radiowizjografii. Wizyta w innej placówce w celu wykonania zdjęcia RTG zęba nie jest już potrzebna.

 

Radiowizjografia daje możliwość wykonania profesjonalnych zdjęć rentgenowskich w naszym gabinecie, co pozwala na natychmiastową diagnostykę uzębienia. Dokładna ocena stanu zębów wykonywana jest zawsze przy zabiegach leczenia endodontycznego (kanałowego), jak również w trakcie kompleksowych wizyt kontrolnych, aby prawidłowo zdiagnozować ubytki próchnicowe, które mogą się wytworzyć na bocznych powierzchniach stycznych zębów. Ta metoda daje natychmiastową odpowiedź na pytania o długość kanałów zębów, poprawność ich wypełnienia czy np. gęstość kości. Na zdjęciach rentgenowskich można dostrzec nawet wczesne stadium próchnicy i wszelkie zmiany, dzięki czemu stomatolog od razu może podjąć odpowiednie działania.

 

Radiowizjografia jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż wykonywanie zdjęć rentgenowskich na kliszy:

  • zmniejszona nawet o 90% szkodliwa dawka promieniowania,
  • natychmiastowo uzyskiwany obraz, który można dowolnie przetwarzać,
  • wszystkie zdjęcia w formie cyforowej są archiwizowane na serwerze,
  • istnieje możliwość przesłania zdjęcia przez Internet bądź nagrania go na płytę CD.


Gabinet Carident
ul. Kościuszki 24B
05-822 Milanówek
+48 22 724 89 49
+48 22 758 37 83

Promocja Poleć Nas Znajomym

Gabinet monitorowany Informujemy, że gabinet stomatologiczny Carident jest monitorowany. Gabinet monitorowany