Szanowni Pacjenci,

W związku z obecną sytuacją epidemiczną dotyczącą wirusa COVID-19, chcielibyśmy poinformować Państwa o zmianach w funkcjonowaniu naszego gabinetu.

Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 22 758 37 83. Podczas rozmowy i ustalenia terminu wizyty przeprowadzamy wywiad przesiewowy w kierunku infekcji COVID-19.

Prosimy o szczegółowe i zgodne z prawdą informowanie lekarza o swoim stanie zdrowia podczas rozmowy weryfikacyjnej, jak i na wizycie Na umówioną wizytę przychodzimy bez osób towarzyszących (wyjątek stanowią dzieci, którym towarzyszyć może jeden opiekun prawny). Na umówione wizyty prosimy zgłaszać się punktualnie.

Po dotarciu na miejsce, prosimy zadzwonić do gabinetu i poczekać na potwierdzenie gotowości do przyjęcia kolejnego Pacjenta, a do tego czasu prosimy pozostać przed wejściem do kliniki na świeżym powietrzu. Po wejściu do kliniki poprosimy o dezynfekcję rąk (zapewniamy środki do dezynfekcji), pisemne wypełnienie wywiadu epidemiologicznego,zgodnie ze stanem rzeczywistym oraz o dobrowolne poddanie się bezdotykowemu pomiarowi temperatury ciała.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń naszego personelu podczas wizyty w gabinecie. Toaleta dla Pacjentów jest dostępna tylko w sytuacjach nagłych. Po zakończonej wizycie Pacjent udaje się do recepcji i dokonuje płatności: preferujemy formę bezgotówkową (karta płatnicza lub BLIK).

Zespół CARIDENT Milanówek

X

Mikroskop

Mikroskop

Przy leczeniu zębów bardzo ważna jest precyzja. Aby poprawnie wyleczyć ubytki niezbędnym urządzeniem jest mikroskop. Jego zadaniem jest mocne oświetlenie danego obszaru oraz jego odpowiednie powiększenie. Podczas leczenia endodontycznego tylko dzięki niemu dentysta może zajrzeć w głąb kanałów zęba, poprawnie ocenić ich kształt, stan i długość. Endodoncja mikroskopowa pozwala na precyzyjne poprowadzenie każdego, nawet najtrudniejszego zabiegu. Mikroskop wskaże wszystkie uszkodzenia i idealnie powiększy kanały, dzięki czemu możliwe jest wykonanie całego leczenia kanałowego w trakcie jednej wizyty. Pasjenci nie muszą obawiać się bólu, gdyż stomatolog cały zabieg wykonuje w znieczuleniu miejscowym.W ramach endodoncji mikroskopowej gabinet Carident oferuje zabiegi:

  • Leczenie kanałowe,
  • Usuwanie złamanych narzędzi z kanałów korzeniowych,
  • Usuwanie wkładów koronowo-korzeniowych,
  • Zamykanie perforacji materiałem MTA.


Gabinet Carident
ul. Kościuszki 24B
05-822 Milanówek
+48 22 724 89 49
+48 22 758 37 83

Promocja Poleć Nas Znajomym

Gabinet monitorowany Informujemy, że gabinet stomatologiczny Carident jest monitorowany. Gabinet monitorowany