Szanowni Pacjenci,

W związku z obecną sytuacją epidemiczną dotyczącą wirusa COVID-19, chcielibyśmy poinformować Państwa o zmianach w funkcjonowaniu naszego gabinetu.

Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 22 758 37 83. Podczas rozmowy i ustalenia terminu wizyty przeprowadzamy wywiad przesiewowy w kierunku infekcji COVID-19.

Prosimy o szczegółowe i zgodne z prawdą informowanie lekarza o swoim stanie zdrowia podczas rozmowy weryfikacyjnej, jak i na wizycie Na umówioną wizytę przychodzimy bez osób towarzyszących (wyjątek stanowią dzieci, którym towarzyszyć może jeden opiekun prawny). Na umówione wizyty prosimy zgłaszać się punktualnie.

Po dotarciu na miejsce, prosimy zadzwonić do gabinetu i poczekać na potwierdzenie gotowości do przyjęcia kolejnego Pacjenta, a do tego czasu prosimy pozostać przed wejściem do kliniki na świeżym powietrzu. Po wejściu do kliniki poprosimy o dezynfekcję rąk (zapewniamy środki do dezynfekcji), pisemne wypełnienie wywiadu epidemiologicznego,zgodnie ze stanem rzeczywistym oraz o dobrowolne poddanie się bezdotykowemu pomiarowi temperatury ciała.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń naszego personelu podczas wizyty w gabinecie. Toaleta dla Pacjentów jest dostępna tylko w sytuacjach nagłych. Po zakończonej wizycie Pacjent udaje się do recepcji i dokonuje płatności: preferujemy formę bezgotówkową (karta płatnicza lub BLIK).

Zespół CARIDENT Milanówek

X

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Nasz gabinet wykonuje także szereg zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej. Są to działania mające na celu szeroko pojętą protetykę zabów oraz rozpoznanie i leczenie najczęstszego powodu wizyty u stomatologa - próchnicy. Zabiegi są całkowicie bezbolesne, a nowoczesne materiały gwarantują estetyczny wygląd zębów.

 

W ramach profilaktyki proponujemy Państwu zabiegi takie jak np. leczenie ubytków próchnicowych (także w zębach mlecznych), usuwanie kamienia nazębnego i osadu. Ponadto każdego pacjenta uczymy jak prawidłowo szczotkować zęby, podpowiemy jakie wybrać preparaty fluorowe do higieny jamy ustnej i w jaki sposób zapobiegać powstaniu próchnicy, która nieleczona może prowadzić do konieczności leczenia kanałowego zębów.Gabinet Carident
ul. Kościuszki 24B
05-822 Milanówek
+48 22 724 89 49
+48 22 758 37 83

Promocja Poleć Nas Znajomym

Gabinet monitorowany Informujemy, że gabinet stomatologiczny Carident jest monitorowany. Gabinet monitorowany