Szanowni Pacjenci,

W związku z obecną sytuacją epidemiczną dotyczącą wirusa COVID-19, chcielibyśmy poinformować Państwa o zmianach w funkcjonowaniu naszego gabinetu.

Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 22 758 37 83. Podczas rozmowy i ustalenia terminu wizyty przeprowadzamy wywiad przesiewowy w kierunku infekcji COVID-19.

Prosimy o szczegółowe i zgodne z prawdą informowanie lekarza o swoim stanie zdrowia podczas rozmowy weryfikacyjnej, jak i na wizycie Na umówioną wizytę przychodzimy bez osób towarzyszących (wyjątek stanowią dzieci, którym towarzyszyć może jeden opiekun prawny). Na umówione wizyty prosimy zgłaszać się punktualnie.

Po dotarciu na miejsce, prosimy zadzwonić do gabinetu i poczekać na potwierdzenie gotowości do przyjęcia kolejnego Pacjenta, a do tego czasu prosimy pozostać przed wejściem do kliniki na świeżym powietrzu. Po wejściu do kliniki poprosimy o dezynfekcję rąk (zapewniamy środki do dezynfekcji), pisemne wypełnienie wywiadu epidemiologicznego,zgodnie ze stanem rzeczywistym oraz o dobrowolne poddanie się bezdotykowemu pomiarowi temperatury ciała.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń naszego personelu podczas wizyty w gabinecie. Toaleta dla Pacjentów jest dostępna tylko w sytuacjach nagłych. Po zakończonej wizycie Pacjent udaje się do recepcji i dokonuje płatności: preferujemy formę bezgotówkową (karta płatnicza lub BLIK).

Zespół CARIDENT Milanówek

X

Wybielanie zębów lampą UV

Wybielanie zębów

Dla pacjentów, którzym marzy się piękny, śnieżnobiały uśmiech niczym z telewizyjnej reklamy pasty do zębów, klinika Carident oferuje zabieg wybielania zębów lampą UV. Szaro-żółte zęby nie wyglądają atrakcyjnie, a powodem tych przebarwień mogą być picie herbaty, kawy, czerwonego wina, palenie papierosów, a nawet kolorowe soki owocowe. Na szczęście w ofercie naszego gabinetu znajduje się skuteczna metoda przywrócenia bieli uzębieniu - naszym pacjentom powyżej 16 r.ż. oferujemy profesjonalne wybielanie zębów przy pomocy lampy UV.

 

Wybielanie zębów pod opieką stomatologa to opcja całkowicie bezpieczna dla zębów i dziąseł. Jedyną przejściową uciążliwością może być ustępujące zazwyczaj po ok. 24 godzinach nadwrażliwość zębów. Efekt wybielenia utrzymuje się nawet kilka lat, jednakże jest to uzależnione do indywidualnych nawyków żywieniowych i higieny jamy ustnej pacjenta. Po zabiegu przez dwa dni zalecamy tzw. białą dietą, a następnie polecamy stosowanie past wybielających dla utrzymania efektu dłużej. Wybielania na stosuje się u kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią, przeciwwskazaniem jest także epilepcja.

 

Wybielanie zębów sprawia, że pacjenci zaczynają się coraz częściej szeroko uśmiechać pokazując piękne, śnieżnobiałe uzębienie. A przecież śmiech to zdrowie :)Gabinet Carident
ul. Kościuszki 24B
05-822 Milanówek
+48 22 724 89 49
+48 22 758 37 83

Promocja Poleć Nas Znajomym

Gabinet monitorowany Informujemy, że gabinet stomatologiczny Carident jest monitorowany. Gabinet monitorowany