Wybielanie zębów lampą UV

Wybielanie zębów

Dla pacjentów, którzym marzy się piękny, śnieżnobiały uśmiech niczym z telewizyjnej reklamy pasty do zębów, klinika Carident oferuje zabieg wybielania zębów lampą UV. Szaro-żółte zęby nie wyglądają atrakcyjnie, a powodem tych przebarwień mogą być picie herbaty, kawy, czerwonego wina, palenie papierosów, a nawet kolorowe soki owocowe. Na szczęście w ofercie naszego gabinetu znajduje się skuteczna metoda przywrócenia bieli uzębieniu - naszym pacjentom powyżej 16 r.ż. oferujemy profesjonalne wybielanie zębów przy pomocy lampy UV.

 

Wybielanie zębów pod opieką stomatologa to opcja całkowicie bezpieczna dla zębów i dziąseł. Jedyną przejściową uciążliwością może być ustępujące zazwyczaj po ok. 24 godzinach nadwrażliwość zębów. Efekt wybielenia utrzymuje się nawet kilka lat, jednakże jest to uzależnione do indywidualnych nawyków żywieniowych i higieny jamy ustnej pacjenta. Po zabiegu przez dwa dni zalecamy tzw. białą dietą, a następnie polecamy stosowanie past wybielających dla utrzymania efektu dłużej. Wybielania na stosuje się u kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią, przeciwwskazaniem jest także epilepcja.

 

Wybielanie zębów sprawia, że pacjenci zaczynają się coraz częściej szeroko uśmiechać pokazując piękne, śnieżnobiałe uzębienie. A przecież śmiech to zdrowie :)Gabinet Carident
ul. Kościuszki 24B
05-822 Milanówek
+48 22 724 89 49
+48 22 758 37 83

Promocja Poleć Nas Znajomym

Gabinet monitorowany Informujemy, że gabinet stomatologiczny Carident jest monitorowany. Gabinet monitorowany