Ortodoncja

Ortodoncja

Gabinet stomatologiczny Carident oferuje swoim pacjentom także możliwość leczenia ortodoncyjnego zębów. Poddamy korekcie krzywe zęby zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Ortodonta sprawi, że każdy pacjent zapomni o nieprawdiłowościach w ustawieniu zębów i z pięknym, równym zgryzem nie będzie się więcej wstydzić, a uśmiech sam będzie się częściej pojawiał na twarzy.

 

W trosce o prawidłowy zgryz pacjentom polecamy do wyboru są aparaty stałe bądź aparaty zdejmowane. Czas leczenia jest uzależniony od nasilenia wady.

 

Leczenie rozpocząć można już przy zębach mlecznych. Dentysta dla dzieci proponuje aparaty, które będą stymulować prawidłowe funkcje policzków, warg i języka, co pozwoli na wyleczenie zaburzeń kostnych. Aparaty ortodontyczne dla dzieci wykonane są z sylikonu, są one miękkie i wygodne, dlatego dzieci chętnie je noszą. Istnieje możliwość wyboru ulubionego przez dziecko koloru akrylowych płytek. Aparaty stałe zawierają zamki metalowe lub porcelanowe, bądź łuk ortodontyczny.Gabinet Carident
ul. Kościuszki 24B
05-822 Milanówek
+48 22 724 89 49
+48 22 758 37 83

Promocja Poleć Nas Znajomym

Gabinet monitorowany Informujemy, że gabinet stomatologiczny Carident jest monitorowany. Gabinet monitorowany