Szanowni Pacjenci,

W związku z obecną sytuacją epidemiczną dotyczącą wirusa COVID-19, chcielibyśmy poinformować Państwa o zmianach w funkcjonowaniu naszego gabinetu.

Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 22 758 37 83. Podczas rozmowy i ustalenia terminu wizyty przeprowadzamy wywiad przesiewowy w kierunku infekcji COVID-19.

Prosimy o szczegółowe i zgodne z prawdą informowanie lekarza o swoim stanie zdrowia podczas rozmowy weryfikacyjnej, jak i na wizycie Na umówioną wizytę przychodzimy bez osób towarzyszących (wyjątek stanowią dzieci, którym towarzyszyć może jeden opiekun prawny). Na umówione wizyty prosimy zgłaszać się punktualnie.

Po dotarciu na miejsce, prosimy zadzwonić do gabinetu i poczekać na potwierdzenie gotowości do przyjęcia kolejnego Pacjenta, a do tego czasu prosimy pozostać przed wejściem do kliniki na świeżym powietrzu. Po wejściu do kliniki poprosimy o dezynfekcję rąk (zapewniamy środki do dezynfekcji), pisemne wypełnienie wywiadu epidemiologicznego,zgodnie ze stanem rzeczywistym oraz o dobrowolne poddanie się bezdotykowemu pomiarowi temperatury ciała.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń naszego personelu podczas wizyty w gabinecie. Toaleta dla Pacjentów jest dostępna tylko w sytuacjach nagłych. Po zakończonej wizycie Pacjent udaje się do recepcji i dokonuje płatności: preferujemy formę bezgotówkową (karta płatnicza lub BLIK).

Zespół CARIDENT Milanówek

X

Ortodoncja

Ortodoncja

Gabinet stomatologiczny Carident oferuje swoim pacjentom także możliwość leczenia ortodoncyjnego zębów. Poddamy korekcie krzywe zęby zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Ortodonta sprawi, że każdy pacjent zapomni o nieprawdiłowościach w ustawieniu zębów i z pięknym, równym zgryzem nie będzie się więcej wstydzić, a uśmiech sam będzie się częściej pojawiał na twarzy.

 

W trosce o prawidłowy zgryz pacjentom polecamy do wyboru są aparaty stałe bądź aparaty zdejmowane. Czas leczenia jest uzależniony od nasilenia wady.

 

Leczenie rozpocząć można już przy zębach mlecznych. Dentysta dla dzieci proponuje aparaty, które będą stymulować prawidłowe funkcje policzków, warg i języka, co pozwoli na wyleczenie zaburzeń kostnych. Aparaty ortodontyczne dla dzieci wykonane są z sylikonu, są one miękkie i wygodne, dlatego dzieci chętnie je noszą. Istnieje możliwość wyboru ulubionego przez dziecko koloru akrylowych płytek. Aparaty stałe zawierają zamki metalowe lub porcelanowe, bądź łuk ortodontyczny.Gabinet Carident
ul. Kościuszki 24B
05-822 Milanówek
+48 22 724 89 49
+48 22 758 37 83

Promocja Poleć Nas Znajomym

Gabinet monitorowany Informujemy, że gabinet stomatologiczny Carident jest monitorowany. Gabinet monitorowany