Szanowni Pacjenci,

W związku z obecną sytuacją epidemiczną dotyczącą wirusa COVID-19, chcielibyśmy poinformować Państwa o zmianach w funkcjonowaniu naszego gabinetu.

Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 22 758 37 83. Podczas rozmowy i ustalenia terminu wizyty przeprowadzamy wywiad przesiewowy w kierunku infekcji COVID-19.

Prosimy o szczegółowe i zgodne z prawdą informowanie lekarza o swoim stanie zdrowia podczas rozmowy weryfikacyjnej, jak i na wizycie Na umówioną wizytę przychodzimy bez osób towarzyszących (wyjątek stanowią dzieci, którym towarzyszyć może jeden opiekun prawny). Na umówione wizyty prosimy zgłaszać się punktualnie.

Po dotarciu na miejsce, prosimy zadzwonić do gabinetu i poczekać na potwierdzenie gotowości do przyjęcia kolejnego Pacjenta, a do tego czasu prosimy pozostać przed wejściem do kliniki na świeżym powietrzu. Po wejściu do kliniki poprosimy o dezynfekcję rąk (zapewniamy środki do dezynfekcji), pisemne wypełnienie wywiadu epidemiologicznego,zgodnie ze stanem rzeczywistym oraz o dobrowolne poddanie się bezdotykowemu pomiarowi temperatury ciała.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń naszego personelu podczas wizyty w gabinecie. Toaleta dla Pacjentów jest dostępna tylko w sytuacjach nagłych. Po zakończonej wizycie Pacjent udaje się do recepcji i dokonuje płatności: preferujemy formę bezgotówkową (karta płatnicza lub BLIK).

Zespół CARIDENT Milanówek

X

Protetyka

Protetyka

Stomatolodzy z gabinetu Carident każdego dnia spełniają marzenia o pięknym, zdrowym uśmiechu swoich pacjentów. Odbudowa brakujących zębów jest niezwykle ważna nie tylko ze względów estetycznych. Największym plusem przy odbudowie uzębienia bądź rekonstrukcji zębów bardzo zniszczonych jest przywrócenie im odpowiedniej fukncjonalności.


Carident korzystając z najnowszych osiągnięć technologicznych i materiałowych oferuje wszystkie możliwe innowacyjne rodzaje uzupełnień protetycznych dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta:

  • wkłady koronowe,
  • wkłady koronowo-korzeniowe,
  • licówki ceramiczne oraz korony porcelanowe,
  • korony pełnoceramiczne,
  • mosty porcelanowe,
  • mosty pełnoceramiczne,
  • protezy szkieletowe i akrylowe,
  • protezy na zamkach.


Gabinet Carident
ul. Kościuszki 24B
05-822 Milanówek
+48 22 724 89 49
+48 22 758 37 83

Promocja Poleć Nas Znajomym

Gabinet monitorowany Informujemy, że gabinet stomatologiczny Carident jest monitorowany. Gabinet monitorowany