Szanowni Pacjenci,

W związku z obecną sytuacją epidemiczną dotyczącą wirusa COVID-19, chcielibyśmy poinformować Państwa o zmianach w funkcjonowaniu naszego gabinetu.

Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 22 758 37 83. Podczas rozmowy i ustalenia terminu wizyty przeprowadzamy wywiad przesiewowy w kierunku infekcji COVID-19.

Prosimy o szczegółowe i zgodne z prawdą informowanie lekarza o swoim stanie zdrowia podczas rozmowy weryfikacyjnej, jak i na wizycie Na umówioną wizytę przychodzimy bez osób towarzyszących (wyjątek stanowią dzieci, którym towarzyszyć może jeden opiekun prawny). Na umówione wizyty prosimy zgłaszać się punktualnie.

Po dotarciu na miejsce, prosimy zadzwonić do gabinetu i poczekać na potwierdzenie gotowości do przyjęcia kolejnego Pacjenta, a do tego czasu prosimy pozostać przed wejściem do kliniki na świeżym powietrzu. Po wejściu do kliniki poprosimy o dezynfekcję rąk (zapewniamy środki do dezynfekcji), pisemne wypełnienie wywiadu epidemiologicznego,zgodnie ze stanem rzeczywistym oraz o dobrowolne poddanie się bezdotykowemu pomiarowi temperatury ciała.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń naszego personelu podczas wizyty w gabinecie. Toaleta dla Pacjentów jest dostępna tylko w sytuacjach nagłych. Po zakończonej wizycie Pacjent udaje się do recepcji i dokonuje płatności: preferujemy formę bezgotówkową (karta płatnicza lub BLIK).

Zespół CARIDENT Milanówek

X

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Często rodzice zapominają o tym, że nawet mleczne zęby należy leczyć. Nie warto czekać z pierwszą wizytą aż do czasu pojawienia się stałych zębów u dziecka. Zdecydowanie lepiej jest postawić na działania profilaktyczne na zębach mlecznych niż leczyć powikłania próchnicy.

 

Carident to gabinet przyjazny dzieciom! Do leczenia naszych najmłodszych pacjentów przywiązujemy dużą wagę. Dentysta dla dzieci proponuje wizyty adaptacyjne naszym gabinecie stomatologicznym. W ich trakcie w bezstresowej atmosferze stomatolog dziecięcy chętnie udzieli wszystkich niezbędnych wskazówek, nauczy prawidłowo szczotkować i dbać o ząbki i jamę ustną oraz sprawi, że dziecko nie będzie się obawiało wizyt w gabinecie dentystycznym.

 

Dzieciom, u których potrzebne jest leczenie zachowawcze proponujemy kolorowe wypełnienia i różnobarwne aparaty ortodontyczne.Gabinet Carident
ul. Kościuszki 24B
05-822 Milanówek
+48 22 724 89 49
+48 22 758 37 83

Promocja Poleć Nas Znajomym

Gabinet monitorowany Informujemy, że gabinet stomatologiczny Carident jest monitorowany. Gabinet monitorowany